Main Menu

Użytkowników:
1
Artykułów:
1898
Odsłon artykułów:
10960193

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

MODLITWA JANA PAWŁA II O WYTRWANIE W POWOŁANIU

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

O Jezu, Dobry Pasterzu, przyjmij nasze uwielbienie i naszą pokorną podziękę za wszystkie powołania, którymi za pośrednictwem Twego Ducha hojnie i nieustannie obdarzasz swój Kościół.
 
Miej w opiece biskupów, kapłanów, misjonarzy i wszystkie osoby konsekrowane. Spraw, aby byli oni przykładem życia prawdziwie ewangelicznego. Daj siłę i wytrwanie w postanowieniu tym. którzy przygotowują się do świętej służby kapłańskiej i życia konsekrowanego.
 
Przysparzaj robotników Ewangelii, by głosili imię Twe je wszystkim ludziom. Strzeż wszystkich młodych w na szych rodzinach i w naszych wspólnotach: daj im gotowość i wielkoduszność w postępowaniu za Tobą. Także dziś zwróć na nich Twe spojrzenie i wezwij ich. Daj wszystkim powołanym siłę, by umieli porzucić wszystko i wybrać tylko Ciebie, który jesteś miłością. 
 
Przebacz niekonsekwencje i niewierności tym, których wybrałeś. Wysłuchaj. Chryste, naszych próśb za wstawiennictwem Najświętszej Maryi, Twojej Matki i Królowej Apostołów. Ona, która uwierzyła i dala wielkoduszną odpowiedź, jest przyczyną naszej radości. Niech Je obecność i Jej przykład towarzyszą tym, których wzywa do całkowitej służby Twojemu królestwu. Amen.