Main Menu

Użytkowników:
1
Artykułów:
1898
Odsłon artykułów:
11055429

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.

MODLITWA ŚW. WINCENTEGO PALLOTTIEGO O NOWE POWOŁANIA

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Przedwieczny Ojcze, w swoim nieskończonym miłosierdziu ze wzglądu na nieskończone zasługi Twojego Boskiego Syna Jezusa spraw, aby Cię poznały i pokochały wszystkie dusze, ponieważ wszystkie chcesz zbawić.
 
Ojcze nasz. Zdrowaś, Maryjo. Chwała Ojcu.
 
Mając na względzie najświętsze tajemnice odkupienia ludzkiego, poślij, Panie, robotników na żniwo swoje i przebacz ludowi swemu.
 
Przedwieczne Słowo Wcielone, Odkupicielu rodzaju ludzkiego, racz nawrócić do siebie wszystkie dusze, ponieważ dla nich stałeś się posłuszny aż do śmierci na krzyżu.
 
Ojcze nasz. Zdrowaś, Maryjo. Chwała Ojcu.
 
Mając na względzie zasługi i wstawiennictwo Najświętszej Rodzicielki swojej i wszystkich Aniołów i Świętych, poślij, Panie, robotników na żniwo swoje i przebacz ludowi swemu.
 
Duchu Święty, Boże, ze względu na zasługi męki i śmierci Jezusa racz rozpalić swą najgorętszą i wszechmocną miłość w sercach wszystkich, aby na całym świecie nastała jedna Owczarnia i jeden Pasterz i abyśmy wszyscy mogli dojść do wysła¬wiania na wieki Twego Boskiego miłosierdzia w niebie.
 
Ojcze nasz. Zdrowaś, Maryjo. Chwała Ojcu.
 
Królowo Apostołów i wszyscy Aniołowie, i Święci, proście Pana żniwa, aby posłał robotników na żniwo swoje i przebaczył ludowi swemu, abyśmy wszyscy z Nim i Ojcem, i Duchem Świętym radować się mogli na wieki wieków. Amen.