Main Menu

Użytkowników:
1
Artykułów:
1898
Odsłon artykułów:
11055223

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Maryjo, Królowo niebios

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


Maryjo, Królowo niebios, matko i władczyni ludzi, która z Bożego nakazu i Bożą mocą, miażdżysz głowę szatana, posłuszni Twemu macierzyńskiemu wezwaniu przychodzimy do Ciebie, abyś obdarzała nas łaskami i cudami swej dobroci.

Wysłuchaj modlitwy Twych strapionych dzieci. Maryjo, jaśniejąca blaskiem raju, światłością wiary rozprosz mroki błędu; wonią nadziei orzeźwij znużone dusze; płomieniem miłości ożyw serca, ludzkie.

Bądź nam pociechą w troskach, osłoną w niebezpieczeństwach, pomocą w walkach. Spraw, abyśmy kochali Jezusa, odmawiali różaniec, krzewili miłość ku Tobie, starali się byś w łasce, aby zasłużyć na radości nieba.

Maryjo, która bardziej niż ktokolwiek z ludzi zostałaś powierzona opiece Ducha Świętego, dopomóż Kościołowi Twojego Syna, wytrwać w takim samym zawierzeniu, aby wszystkim mógł udzielić nie wypowiedzianych darów odkupienia i uświęcenia, dla wolności całego stworzenia.

O Matko ludzi i narodów, Ty znasz wszystkie ich cierpienia i wszystkie nadzieje. Twoje macierzyńskie Serce Odczuwa, wszelkie wstrząsające światem zmagania dobra ze złem, światła z ciemnością przyjmij nasze wołanie, które w Duchu Świętym wznosimy wprost ku Twemu Sercu i ogarnij miłością matki i służebnicy Pańskiej tych, którzy tego najbardziej potrzebują, a zarazem tych, których zawierzenia Ty sama szczególnie oczekujesz. Weź w swoją macierzyńską opiekę całą rodzinę ludzką, która z serdeczną czułością Tobie, Matko, powierzamy. Niech dla wszystkich nastanie czas pokoju i wolności, czas prawdy, sprawiedliwości i nadziei.

Amen